Tower lampa wisząca 1xE27 czarna 10871
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa wykonana w kolorze czarnym. Otwarta konstrukcja eksponuje żarówkę, co pozwala na uzyskanie nastrojowego, dekoracyjnego oświetlenia. Smukła, geometryczna forma przyciąga wzrok, dodając niepowtarzalnego charakteru każdemu pomieszczeniu, jednocześnie spełniając funkcję praktycznego oświetlenia. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 