Prisma oprawa sufitowa do zabudowy 2xGU10 IP64 biała 10580
towar niedostępny
Opis
Oprawa podtynkowa 2 punktowa nieruchoma biała przeznaczona do łazienki z podwyższoną odpornością na wnikanie pyłu i wilgoci (IP65). Lampy PRISMA to doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalistycznych, a jednocześnie wyrazistych akcentów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 17 cm x 9 cm |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Waga | 0,39 kg |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 