Vetro lampa sufitowa 1xE27 chrom LP-2910/1C CH square
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z kloszem wykonanym ze szklanych kryształków, które pięknie rozpraszają światło. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 24,5 cm x 24,5 cm |
| Wysokość | 19,3 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13,2 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 24,5 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 