Fiatto PL Cromo 8 lampa sufitowa 1xG9 chrom OR86072
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa sufitowa ze szklanym przeźroczystym kloszem. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8,5 cm |
| Wysokość | 12,1 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 