Ibiza lampa stołowa 1xLED 6W czarna T0061
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. idealny wybór do nowoczesnych biur, domowych biurek czy salonu. Oświetlenie do każdego nowoczesnego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 294 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 1,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 