Alas lampa wisząca 1xGU10 czarna złoty 2006
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem w kształcie tuby. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym i w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 14W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | złoty + czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 