Spoti lampa sufitowa spot GU10 kaszmir/złota
towar niedostępny
Opis
Kinkiet spot natynkowy 1 punktowy z możliwością regulacji położenia źródeł światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze beżowym (kaszmirowym) ze złotym przegubem. Oprawa posiada wszystkie niezbędne elementy do montażu i podłączenia, w tym gniazdko porcelanowe GU10. Lampę montuje się do ściany lub sufitu za pomocą dwóch kołków rozporowych które są częścią zestawu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | max. 14,5 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | wys. 2,5 cm / śr. 6 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | kaszmirowy beż + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 