Feryt lampa wisząca 1xE27 szara/drewniana 61597
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca w skandynawskim stylu. Metalowy klosz w kolorze jasno szarym jest ocieplany wizualnie przez dodatki z naturalnego drewna
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Kolor konstrukcji | szary + drewno |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, drewno |


by 