Sena H60 lampa ogrodowa stojąca 5W 3000K grafitowa 19002
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Podstawa metalowa w kolorze grafitowym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP65 z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 10,5 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 