Ronda lampa wisząca 4xLED 32W CCT czarna 7224-0410
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szklanym dymionym kloszem. Seria RONDA charakteryzuje się soczewkowatym światłem skierowanym do dołu, dobrze oświetlającym np. blat kuchenny lub stół, a klosz wewnątrz którego znajduje element świecący, dodaje jej nowoczesnego i dynamicznego wyglądu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Rozpraszane przez klosz światło, tworzy niepowtarzalną atmosferę. Możliwość regulacji wysokości. Lampa została także wyposażona w trzystopniowy ściemniacz typu 'klik" umożliwiający wybór natężenia tradycyjnym włącznikiem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Długość x szerokość | 67 cm x 6 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 67 cm x 6 cm x 4 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |


by 