Bandol lampa sufitowa LED 38W piaskowa 9064-113S
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa z wbudowanym źródłem światła LED. Lampa BANDOL dostępna jest w subtelnym, eleganckim kolorze piaskowym "Sand", który harmonijnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Jej uniwersalna barwa sprawia, że jest idealnym dodatkiem zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni. Dodatkowe światło w podsufitce montażowej. Trzystopniowa regulacja natężenia światła poprzez włącznik ścienny.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 38W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 4500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Rozpiętość/średnica | 56 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kolor konstrukcji | piaskowy "Sand" |
| Kolor klosza / abażura | piaskowy "Sand" |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 