Zalto lampa wisząca LED 32W CCT srebrna PND-12436-SILV
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym kryształkami. Elementy metalowe wykończone w kolorze srebrnym. Wysokość regulowana. Lampa posiada możliwość zmiany barwy światła w podsufitce 3000K/4000K/6000K. Idealnie wkomponuje się we wnętrza nowoczesne i glamour.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źrodło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2870 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 