Anuco lampa wisząca 9xLED 36W czarna LE44615
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym szklanymi kloszami w kolorze przydymionym szarym. 9 pięknych szklanych kloszy o różnych rozmiarach i kształtach zawieszonych na okrągłej, czarnej podsufitce. Pięknie prezentuje się zawieszona nad kanapą lub stołem jadalnianym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 3766 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 82 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 