Abbano welur lampa wisząca 5-punktowa zielona 2146AR
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa z abażurem kolorze butelkowej zieleni z weluru. Konstrukcja w kolorze złoty mosiądz. Oprawa jest na 5 żarówek.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Waga | 3,7 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 