Abi reflektor spot GU10 do szyny 1-fazowej czarny Masterled
towar niedostępny
Opis
Reflektorek - spot z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu HQ firmy Masterled w kolorze czarnym. Idealna propozycja do pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. Lampy można przesuwać po specjalnie przeznaczonych do tego szynach, które można zamontować w dowolnej konfiguracji na suficie konkretnego pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki sposób można przesunąć strefę oświetlaną w inne miejsce, dzieląc pomieszczenie na obszary i w zależności od potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Wysokość | max. 16,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 8,4 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Kąt obrotu: 320°, kąt wychylenia w pionie: 90° |


by 