Abruzzo lampa wisząca 8-punktowa zielona 5055AR
towar niedostępny
Opis
Mosiężna lampa z welurowymi abażurami. Wykończenie w mosiężnym złocie w połączeniu z zielonym eleganckim abażurem będzie pięknym dodatkiem do salonu lub pokoju dziennego.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 86 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | zielony |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal, materiał |


by 