Adela kinkiet elewacyjny ścienny 1-punktowy czarny 7002 BL
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny ścienny 1 punktowy z metalowym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 17,5 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 