Aimee kinkiet 2xE14 patyna 223902-04
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet 1 punktowy wykończony w patynie. Idealnie wkomponuje się w klasyczne wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, szkło |


by 