Ainsley IP44 kinkiet 1xG9 chrom HK-AINSLEY1-BATH
towar niedostępny
Opis
Klasyczna forma Ainsley urzeka eleganckimi detalami, zwłaszcza wyraźnie zaznaczonymi kloszami z mlecznego szkła utrzymanymi w stylu retro, dodatkowo podkreślonymi ozdobnym pierścieniem. Ta urokliwa seria dostępna jest w trzech różnych rozmiarach, co pozwala dopasować ją do indywidualnych preferencji. Można montować w łazienkach. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3 W LED |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 20,6 cm |
| Wysokość | 19,1 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 