Ajax LED D33 plafon IP20/17W/4000K biały/chrom
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon z wbudowanym źródłem światła LED nadający się do każdego pomieszczenia: mieszkania, biura, gabinetu, sklepu, magazynu itp. Konstrukcja plafonu pozwala na montaż naścienny lub sufitowy. Mleczny klosz wspaniale rozprasza światło, dzięki czemu lampa świeci równomiernie na całej powierzchni, nie występuje efekt świecenia punktowego, czy zaciemnionego miejsca z jednej strony (jak w przypadku tradycyjnych plafonów z wkręcaną żarówką).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 17 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 160 stopni |
| Strumień świetlny | 1530 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 33 cm x 33 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 0,75 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały + (chromowana ozdobna ramka) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 