Alamo lampa wisząca LED 21W złota AZ5767
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Charakteryzuje się eleganckim, minimalistycznym designem w kolorze złotym, co sprawia, że idealnie nadaje się do różnych pomieszczeń, zarówno w stylu glamour, jak i nowoczesnym. Możliwość regulacji wysokości. 3 stopniowe ściemnianie za pomocą włącznika światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 21W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 1680 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 120 cm x 6 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, PVC |


by 