Alba LED lampa wisząca 3-punktowa 189
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem (istnieje możliwość wymiany źródła światła w oprawie). Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1050 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 45 cm x 3,8 cm |
| Wysokość | 60 cm - 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 