Alekule lampa stojąca ogrodowa 1-punktowa G 300 Z
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa z kloszem z tworzywa sztucznego. Oprawa lampy wykonana z poliwęglanu materiału odpornego na uszkodzenia i pęknięcia. Klosz dostępny w kolorze białym lub przeźroczysto-przydymionym. Idealnie wkomponuje się w każde otoczenie i miejsce w ogrodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 100 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały/ przeźroczysto-dymiony |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 