Alem lampa stołowa 1xE27 antyczny mosiądz/beżowa LE44203
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z beżowym abażurem. Wykonana z wysokiej jakości metalu, ceramiki oraz tkaniny. Lampa ozdobiona jest kolorowymi ceramicznymi detalami. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 34 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 21,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 34 cm |
| Kolor konstrukcji | antyczny mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | beżowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, ceramika, tkanina |


by 