Alessia LED lampa wisząca 2-punktowa czarna AZ3355
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Niebanalny kształt i unikatowy wzór sprawią, że lampa będzie idealnym uzupełnieniem każdego designerskiego wnętrza. Możliwość podłączenia pod ściemniacz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 60W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 5100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 80 cm x 60 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 