Alexandria lampa sufitowa 6-punktowa złota C0556-06D-V7V7
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 6 punktowa z kloszem utworzonym z kryształowych sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze szampańskiego złota. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 42 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 31,5 cm |
| Kolor konstrukcji | szampańskie złoto |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 