Alias kinkiet 1xE14 czarny ML0324
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Lampa nadaje się zarówno do nowoczesnych jaki i klasycznych wnętrz, którym nada elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 17,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 