Alias lampa wisząca 3xE14 złota ML0315
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi, białymi kloszami zawieszonymi na czarnych przewodach. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym matowym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa nadaje się zarówno do nowoczesnych jaki i klasycznych wnętrz, którym nada elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 43 cm |
| Wysokość | 43,5 cm - 163,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 26,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 4,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 