Alice lampa sufitowa 3-punktowa różowa MLP 979
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z kloszami z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze różowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 75 cm x 15 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Kolor konstrukcji | różowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 