Alinos lampa wisząca 28W 3000K PND-24019-7A-BK
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wiszące ze zintegrowanym źródłem LED. Klosze w formie metalowej tuby w kolorze czarnym, złotym i miedzianym na dole zakończone szklaną kulą. Możliwość regulowania wysokości. Ściemnianie sekwencyjne klawiszem na ścianie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2205 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 42 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny+ złoty + miedź + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 