Allure kinkiet 5xLED 25W złoty W0357
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 5 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Składa się z pięciu okrągłych, dekoracyjnych talerzy o różnej średnicy, wykonanych z transparentnego i bursztynowego szkła z fakturą inspirowaną promieniami słońca. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego złota. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 25W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 850 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty matowy |
| Kolor klosza / abażura | transparentny + bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 