Almelo kinkiet 1xE14 czarny 21234/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z możliwością regulacji położenia źródła światła. Wykonany z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym. Ta lampa z charakterystycznym kloszem ozdobionym wzorem żyrafy tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę w każdym pomieszczeniu dzięki delikatnej otwartej strukturze i złotemu wnętrzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Waga | 0,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 