Almelo lampa sufitowa 1xE27 czarna 21134/26/30
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Wykonana z wysokiej jakości metalu w kolorze czarnym. Ta lampa sufitowa z charakterystycznym kloszem ozdobionym wzorem żyrafy tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę w każdym pomieszczeniu dzięki delikatnej otwartej strukturze i złotemu wnętrzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 1,05 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny (od spodu złoty) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 