Amas kinkiet elewacyjny 2xE27 grafitowy O432WL-02GF
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy ze szklanym, cieniowanym kloszem. Podstawa metalowe wykończone w kolorze grafitowym. Kinkiet posiada podwyższona klasę szczelności IP54.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13,5 cm |
| Wysokość | 33,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 