Ambiente lampa wisząca 3xLED/18W złota LP-1510/3L GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze w kształcie tub wykonanych z akrylu otoczonych delikatną metalową obręczą w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa wyposażona jest w zaawansowane oświetlenie LED CCT, które pozwala na dostosowanie barwy światła do indywidualnych preferencji. Dzięki temu rozwiązaniu można wybrać jedną z trzech opcji: ciepłą, neutralną lub zimną barwę światła. Barwę ustawia się przed montażem, bezpośrednio w podsufitce lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 18 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1757lm - 1801lm - 1726lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 80 cm x 6 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 29 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty + grafitowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 