Amici kinkiet 1xLED/5W mosiądz ST-B3578 gold
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym akrylem. Lampa przyozdobiona postacią nadającą niezwykłego wyglądu wizualnego w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 31 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 