Amore D35 plafon 2-punktowy biały/złoty 7035AR
towar niedostępny
Opis
Klasyczny plafon w kolorze biały z ozdobnym złotym paskiem. Od dołu jest przysłona wykonana ze szkła
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 