Amulet lampa stołowa LED/10W złota MOD555TL-L8G3K
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany ze szkła. Podstawa utworzona z kul z ryflowanego szkła, które pięknie rozprasza światło. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Lampa nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji. Będzie również świetnym elementem dekoracyjnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 25 cm (podstawa 15 cm) |
| Wysokość | 45,2 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 3,9 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 