Anabella lampa wisząca 6-punktowa P0207-06E-F4QL
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa wisząca 6 płomienna z kaskadą zwisających przezroczystych kryształków. Całość wykonana w chromie. Możliwość regulacji wysokości lampy. Żarówki w komplecie.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 42 W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 25 cm |
| Wysokość | 144 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 21 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 