Anaya kinkiet 1xLED/12W czarny 236501-02
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED przysłoniętym silikonem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 960 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 6 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |


by 