Andora lampa wisząca 5xLED 48W czarna dymny AZ6887
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana z wysokiej jakości szkła, lampa w kolorze czarnym i dymionym prezentuje się niezwykle stylowo, spełniając jednocześnie funkcję praktyczną. Jej unikalny, przyciągający wzrok wygląd sprawia, że idealnie wpisuje się w aktualne trendy aranżacyjne, takie jak Nowoczesny, New Modern oraz Glamour. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 48W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | podsufitka 52 cm |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm, 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 