Andrea D60 LED lampa wisząca złota AZ5099
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Świeci góra/dół. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Możliwość regulacji wysokości. ANDREA 60 3000K DIMM (10W+40W) GO to połączenie luksusu i oszczędności, które pokochało już wielu naszych klientów.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 4,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 