Arche lampa wisząca 3xG9 biała SL.1340
towar niedostępny
Opis
Wyjątkowy, ryflowany design lampy Arche, nie tylko dodaje charakteru każdemu wnętrzu, ale również optymalizuje rozpraszanie światła, tworząc przytulną atmosferę bez ostrych cieni. Idealna lampa do salonu, kuchni czy biura, jest dowodem na to, że prosta forma może być równocześnie elegancka i ponadczasowa. Unikalna, ryflowana struktura lampy jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 49,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 