Arco plafon (z pilotem) 1xLED/22W/RGBW czarny R65091432
towar niedostępny
Opis
Plafon z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym. Diody LED RGBW można przełączać osobno, razem lub w grupach. Wbudowany ściemniacz. Barwa świetlna tej lampy wynosi 2700-6500K. Funkcja pamięci -ostatnio wybrane ustawienie światła zostaje zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu światła. Funkcja lampki nocnej. Pilot w zestawie. Oprawa dysponuje funkcją zmieniania koloru RGBW(czerwony, niebieski, zielony, biały). Nie współpracuje z zewnętrznym ściemniaczem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 22W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak -za pomocą znajdującego się w zestawie pilota |
| Strumień świetlny | 2500 lm |
| Barwa światła LED | 2700K - 6500K + RGB (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED. Możliwość montażu na suficie lub ścianie. |
| Lampa z pilotem | tak |


by 