Arcola lampa wisząca 1xLED 35W CCT czarna 331210132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Za pomocą przełącznika DIP SWITCH można barwy światła ustawić bezpośrednio na oprawie. Jasność regulowana na trzech poziomach za pomocą tradycyjnego włącznika światła. Światło z tej oprawy rozsyłane jest do góry lub do dołu. Regulacja wysokości bez przeciwwagi. Wysokość oprawy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą typowego przełącznika ściennego |
| Strumień świetlny | 4100 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 115 cm x 9,5 cm |
| Wysokość | 65-150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED |


by 