Ardila H100 LED lampa zewnętrzna stojąca z czujnikiem zmierzchu czarna 411660132
towar niedostępny
Opis
Lampa stojąca ogrodowa 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym matowym. Posiada wbudowany czujnik zmierzchu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 17 cm x 16 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 