Ardila H100 lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem zmierzchu 1xE27 imitacja drewna 411660135
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa ze szklanym kloszem. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium o wyglądzie jasnego drewna. Ta oprawa oświetleniowa włącza się i wyłącza automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika zmierzchowego. Czujnik zmierzchu można wyłączyć i włączyć za pomocą przełącznika umieszczonego w lampie. Stopień ochrony IP44 sprawia, ze lampa jest wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Waga | 2,3 kg |
| Kolor konstrukcji | imitacja jasnego drewna |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 