Argon lampa sufitowa 3-punktowa prostokątna czarna 33279
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 62 cm x 30 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm, 14 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 