Arkon Plus kinkiet 2-punktowy złoty 7177AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet w kształcie tuby z ostrym wykończeniem na górze. Wykończony w kolorze złotym na dwie żarówki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 9,5 cm |
| Wysokość | 24,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 