Arnas lampa podłogowa z pilotem LED 80W CCT czarna 3067-302
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa z wbudowanym źródłem światła LED. Wykonana w kolorze klasycznej czerni, będzie idealnym uzupełnieniem Twojego wystroju. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi, lampa podłogowa ARNAS będzie nie tylko praktycznym źródłem światła, ale również eleganckim elementem dekoracyjnym w Twoim domu. Boczne podświetlenie nadaje dodatkowego uroku i sprawia, że lampa będzie wyjątkowym dodatkiem do wnętrza. Dołączony w zestawie pilot pozwala na wybór barwy światła od ciepłej 3000K aż do zimnej 65000K. Możliwość ściemniania dodaje lampie funkcjonalności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 80W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem pilota |
| Strumień świetlny | 9200 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | 5 lat gwarancji |
| Lampa z pilotem | tak |


by 